BALTUR MC BRÜLÖRLER

BALTUR TBG MC Mekanik oransal brülörleri tek servomotor ile oransal yanma sağlayan bir sisteme sahiptir. Baltur Brülör bu servomotara bağlı kamlar sayesinde brülörün minimum kapasiteden maksimum kapasiteye kadar olan tüm aralıklarda hava yakıt oranlarını linear düzeyda artan ve azalan yüklerde düzenlemektedir. Baltur mc brülörlerin bu sistemi sağlayabilmesi için bir tanbur sistemi bulunmaktadır. Tanbur üzerindeki ayar vidaları Baltur brülörlerin herbir kapasite aralığında yanma havasının düzenlenmesini sağlamaktadır.

Baltur MC model mekanik kamlı brülörlerin en az yılda 1 kez bakım ayar ve analizlerinin yapılması gerekmektedir. Gaz analiz emisyon cihazları ile her bir kademede ayarlanmalı kontrol edilmeli ve raporlandırılmalıdır.Baltur Brülör yetkili servisi olarak bu hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BALTUR ME BRÜLÖRLER

Baltur ME seri brülörler Elektronik oransal brülörler olup hava yakıt oranları brülörün her bir kademesinde servomotor kontrolü ile birbirinden bağımsız yapılmaktadır. Baltur brülörlerin elektronik kontrolünde LAMTEC marka oransal beyinler kullanılmaktadır. Baltur brülör yetkili servisi olarak brülörlerin dönüşüm hizmetini vermekteyiz. Oransal yanma sistemler arasında en verimli geliştirilebilir ve güvenli sistemdir. Yanma havası fan motoru bir sürücü ile kontrol edilerek, gürültü seviyesi düşürüldüğü gibi elektrik tüketiminden de kazanç sağlanabilir. bacaya O2 ve emisyon sensörleri bağlanarak akıt hava karışımının dış etkenlerden kaynaklı bozulması otomatik olarak engellenerek, maksimum yanma verimi sürekli olarak sağlanabilir. 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

BALTUR PN BRÜLÖRLER
BALTUR TBML BRÜLÖR